Polityka prywatności

Polityka prywatności dotycząca przetwarzania danych osobowych 

  • Administratorem Pana / Pani danych osobowych jest Justyna Szydło, właścicielka firmy ‘Justyna Szydło –  joga i ajurweda’, ul. Przybyszewskiego 30/2, 01-824 Warszawa, NIP: 6312519815, e-mail: [email protected], tel.: 690 249 172, www.matrika.pl 

 

  • W celu  świadczenia usług Pańskie dane osobowe (imię i nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu), przekazywane Administratorowi w związku z kontaktem e-mailowym, telefonicznym lub poprzez wypełnienie formularza www, są przetwarzane i przechowywane przez Administratora przez okres świadczenia usług. 

 

  • Kiedy odwiedzający witrynę zostawia komentarz, zbieramy dane widoczne w formularzu komentowania, jak i adres IP odwiedzającego oraz podpis jego przeglądarki jako pomoc przy wykrywaniu spamu.Zanonimizowany ciąg znaków stworzony na podstawie adresu email (tak zwany hash) może zostać przesłany do usługi Gravatar w celu sprawdzenia czy jej Pan / Pani używa. Polityka prywatności usługi Gravatar jest dostępna tutaj: https://automattic.com/privacy/. Po zatwierdzeniu komentarza Pański obrazek profilowy jest widoczny publicznie w kontekście twojego komentarza.

 

  • Pańskie dane osobowe są przetwarzane i przechowywane w celu kontaktu zwrotnego i realizacji usług (umówienia się na konsultację ajurwedyjską, pakiet konsultacji, masaż, zajęcia jogi lub warsztat).

 

  • Pana / Pani dane osobowe Administrator może udostępniać swoim podwykonawcom, czyli podmiotom, z których usług korzysta przy przetwarzaniu danych osobowych:

Zenbox sp. z o.o. ul. Dąbrowskiego 7, 42-200 Częstochowa, NIP: 949-219-10-21 – podmiot dostarczający usług hostingowych, przechowujący dane na serwerach. Serwery mieszczą się w Polsce.

  • W celu zapisania się na wydarzenie organizowane przez Administratora niezbędne jest podanie imienia i nazwiska, adresu e-mail oraz numeru telefonu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do dostarczenia usługi.

 

  • Pańskie dane osobowe są przetwarzane i przechowywane przez Administratora przez okres świadczenia usług i wzajemnej komunikacji telefonicznej i e-mailowej związanej z dostarczeniem usługi. 

 

  • Przysługuje Panu / Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych,  do ich sprostowania (poprawiania), usunięcia, do ograniczenia ich przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, a także do przenoszenia swoich danych osobowych. 

 

  • Przysługuje Panu / Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (jeżeli stwierdzi Pan / Pani, że Pańskie dane są przetwarzane niezgodnie z prawem, może Pan / Pani złożyć w tej sprawie skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub innego właściwego organu nadzorczego)