Konsultacja ajurwedyjska

Konsultacje odbywają się w kameralnym gabinecie mieszczącym się w samym centrum Warszawy (ul. Bracka) lub online. 

Czym jest konsultacja ajurwedyjska? Do kogo jest kierowana?

Konsultacja ajurwedyjska przeznaczona jest dla każdego, kto chciałby zadbać o swoje zdrowie fizyczne i emocjonalne, poznać skuteczne i naturalne sposoby radzenia sobie z doświadczanymi dolegliwościami oraz ze stresem, a także poprawić funkcjonowanie układu odpornościowego. Ajurweda z powodzeniem pomaga w przypadku problemów- między innymi – z układem trawiennym, hormonalnym czy nerwowym, z bólem stawów i mięśni, a także w przypadku wypalenia i osłabienia.

Konsultacja ajurwedyjska polecana jest również tym, którzy chcą utrzymać zdrowie,  nawiązać głębszą relację z samym sobą, poznać swoje tendencje chorobowe i zrozumieć ich przyczyny. Zgłębianie przyczyn chorób nierzadko prowadzi nas do pracy z umysłem i emocjami. Ajurweda postrzega człowieka holistycznie. Zajmuje się przywracaniem i utrzymaniem zdrowia na poziomie fizycznym i emocjonalnym. Dba o nasz samorozwój.

Podczas konsultacji sprawdzam prakriti (indywidualny typ psychofizyczny osoby) oraz to, w jaki sposób ciało i umysł funkcjonują. W celu postawienia ajurwedyjskiej diagnozy czytam z pulsu, oglądam język, obserwuję, rozmawiam. Przyglądam się dolegliwościom, problemom i chorobom z perspektywy ajurwedy. Docieram do źródeł braku równowagi, wskazuję drogę do samorozumienia. Oferuję narzędzia umożliwiające  powrót do zdrowia i stanu psychofizycznej harmonii (m.in. indywidualnie dobrane odżywianie, zioła, korekta stylu życia, joga, medytacja, masaże), wspieram podczas procesu odzyskiwania zdrowia i wygody w ciele i umyśle.

Znajomość naszej indywidualnej konstytucji psychofizycznej pozwala zrozumieć funkcjonowanie organizmu, daje możliwość efektywnego dbania o zdrowie, pomaga w radzeniu sobie ze stresem, zapobiega powstawaniu wielu dolegliwości. 

Konsultacja jest niczym drogowskaz kierujący na ścieżkę zdrowszego i pełniejszego życia.

Konsultacja trwa około 1.5h.

Koszt:

Pojedyncza konsultacja: 200 zł*

Pakiety: https://www.matrika.pl/ayurcompass/

Konsultacja kontrolna (30 min, online): 90 zł

*W cenie konsultacji:

  • diagnoza ajurwedyjska
  • indywidualne zalecenia żywieniowe
  • dobór ziół
  • korekta stylu życia
  • wskazówki dotyczące pracy z oddechem i medytacji
  • spersonalizowana lista pokarmów polecanych / niepolecanych (warzywa, owoce, zboża, nabiał i mięso, strączki, ziarna i orzechy, oleje, przyprawy)
  • zwiększenie samoświadomości, poznanie swoich tendencji chorobowych oraz emocjonalnych
  • Pakiet konsultacji: indywidualne prowadzenie w celu efektywnego wdrażania zmian odżywiania, stylu życia, sposobu myślenia, nawyków i poprawy zdrowia oraz samopoczucia: https://www.matrika.pl/ayurcompass/

Zapisy: [email protected] / 690 249 172 

  • Przy zapisie na konsultację i masaż otrzymasz zniżkę 15% na swój pierwszy wybrany masaż 🙂

* konsultacja ajurwedyjska nie zastępuje porady lekarskiej. Ma na celu zrozumienie funkcjonowania ciała i umysłu z punktu widzenia Ajurwedy oraz wspieranie zdrowia naturalnymi sposobami.