Konsultacja ajurwedyjska

Konsultacje odbywają się w kameralnym gabinecie mieszczącym się na warszawskim Żoliborzu (ul. Boguckiego 1A, koło Arkadii). Możesz się też ze mną umówić Online. 

Czym jest konsultacja ajurwedyjska? Do kogo jest kierowana?

Konsultacja ajurwedyjska przeznaczona jest dla każdego, kto chciałby zadbać o swoje zdrowie fizyczne i emocjonalne, poznać skuteczne i naturalne sposoby radzenia sobie z doświadczanymi dolegliwościami oraz ze stresem, a także poprawić funkcjonowanie układu odpornościowego i hormonalnego. Ajurweda z powodzeniem pomaga w przypadku problemów- między innymi – z układem trawiennym, hormonalnym czy nerwowym, z bólem stawów i mięśni, a także w przypadku wypalenia i osłabienia.

Konsultacja ajurwedyjska polecana jest również tym, którzy chcą utrzymać zdrowie,  nawiązać głębszą relację z samym sobą, poznać swoje tendencje chorobowe i zrozumieć ich przyczyny. Zgłębianie przyczyn chorób nierzadko prowadzi nas do pracy z umysłem i emocjami. Ajurweda postrzega człowieka holistycznie. Zajmuje się przywracaniem i utrzymaniem zdrowia na poziomie fizycznym i emocjonalnym. Dba o nasz samorozwój.

Podczas konsultacji sprawdzam prakriti (indywidualny typ psychofizyczny osoby) oraz to, w jaki sposób ciało i umysł funkcjonują. W celu postawienia ajurwedyjskiej diagnozy czytam z pulsu, oglądam język, tęczówki, obserwuję, rozmawiam. Przyglądam się dolegliwościom, problemom i chorobom z perspektywy ajurwedy oraz naturopatii.  Docieram do źródeł braku równowagi, wskazuję drogę do samorozumienia. Oferuję narzędzia umożliwiające  powrót do zdrowia i stanu psychofizycznej harmonii (m.in. indywidualnie dobrane odżywianie, zioła, korekta stylu życia, joga, medytacja, masaże), osadzam ajurwedę w naszym kontekście geograficznym. Wspieram podczas procesu odzyskiwania zdrowia i wygody w ciele i umyśle. 

Znajomość naszej indywidualnej konstytucji psychofizycznej pozwala zrozumieć funkcjonowanie organizmu, daje możliwość efektywnego dbania o zdrowie, pomaga w radzeniu sobie ze stresem, zapobiega powstawaniu wielu dolegliwości. 

Konsultacja jest niczym drogowskaz kierujący na ścieżkę zdrowszego i pełniejszego życia.

Pierwsza konsultacja trwa 1.5h, kolejna – 1h

Koszt: Pierwsza konsultacja: 270 zł w  gabinecie, 250 zł online

kolejna konsultacja (przed upływem pół roku):  230 zł w gabinecie, 220 zł online   

*W cenie konsultacji:

  • diagnoza ajurwedyjska
  • ocena stanu zdrowia na podstawie języka, tęczówek oka, pulsu
  • indywidualne zalecenia żywieniowe
  • dobór ziół / suplementów 
  • korekta stylu życia
  • wskazówki dotyczące pracy z oddechem i medytacji
  • zwiększenie samoświadomości, poznanie swoich tendencji chorobowych oraz emocjonalnych

Pakiet konsultacji to indywidualne prowadzenie w celu efektywnego wdrażania zmian odżywiania, stylu życia, sposobu myślenia, nawyków i poprawy zdrowia oraz samopoczucia.

Zapisy: [email protected] / 690 249 172 

  • Promo: Przy zapisie na konsultację i sesję jogi hormonalnej do 25 czerwca– otrzymasz zniżkę 20% na jogę hormonalną:)

* konsultacja ajurwedyjska nie zastępuje porady lekarskiej. Ma na celu zrozumienie funkcjonowania ciała i umysłu z punktu widzenia Ajurwedy oraz wspieranie zdrowia naturalnymi sposobami.