Nauka ajurwedyjskiego automasażu twarzy

NAUKA AJURWEDYJSKIEGO AUTOMASAŻU TWARZY – WARSZTAT

Terminy wkrótce

O MASAŻU AJURWEDYJSKIM

Masaż ajurwedyjski stanowi jedną z głównych terapii w medycynie indyjskiej. Wykonywany jest zarówno w ramach profilaktyki, w celu zapewnienia sobie dobrej kondycji psychofizycznej, ale także w przypadku dolegliwości. 

Masaż ajurwedyjski wykonywany jest przy użyciu tradycyjnych ziołowych olejów. Uwalnia od napięć, poprawia krążenie i funkcjonowanie systemu odpornościowego, głęboko relaksuje, koi układ nerwowy, poprawia jakość snu, uzdrawia i regeneruje. Jego terapeutyczne oraz relaksacyjne działanie osiągane jest między innymi poprzez zastosowanie ziołowych olejów, które odżywiają skórę, stawy, mięśnie, tkanki oraz poprzez ucisk punktów Marma (indyjska akupresura), stymulujących przepływ regenerującej energii przez całe ciało i umysł. 

Piękno masażu ajurwedyjskiego tkwi w jego holistycznym działaniu.  Poprawia on naszą kondycję psychofizyczną, zwiększa siłę życiową, balansuje emocje, sprawia, że czujemy się wspaniale w swojej skórze. 

Ajurwedyjski automasaż twarzy stanowi wyjątkowe doświadczenie.  Sprawdza się jako wieczorny rytuał, pozwalający wyciszyć się przed snem.  Wykonujemy go ciepłym olejkiem. Podczas masowania twarzy uwalniamy z napięć zmęczone mięśnie, pobudzamy krążenie oraz uciskamy punkty akupresury odpowiedzialne za obniżenie poziomu stresu i bólu w organizmie. 

Zalety ajurwedyjskiego automasażu twarzy: 

 • uwalnia od stresu i bólu głowy
 • poprawia krążenie krwi okolicy twarzy i głowy
 • poprawia jakość i koloryt skóry
 • usuwa cienie pod oczami
 • ma działanie antyzmarszczkowe 
 • poprawia funkcjonowanie narządów zmysłu
 • pomaga w przypadku problemów z zatokami
 • stymuluje przepływ prany – siły życiowej
 • uwalnia od napięć 
 • głęboko relaksuje
 • zapewnia lepszy sen

DO KOGO SKIEROWANY JEST WARSZTAT

Na warsztat zapraszam wszystkich, którzy pragną zapoznać się z techniką ajurwedyjskiego automasażu twarzy, poznać główne punkty akupresury znajdujące się na twarzy oraz sztukę ich aktywowania. 

W PROGRAMIE

 • nauka techniki wykonywania automasażu: omówienie procedury krok po kroku, praktyka
 • nauka lokalizacji i stymulacji głównych punktów indyjskiej akupresury (punkty Marma)

INWESTYCJA: 130 zł

INFO I ZAPISY: [email protected]

Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata bezzwrotnego zadatku w wysokości 60 zł (numer konta zostanie podany drogą mailową). Proszę o wcześniejszy kontakt w celu potwierdzenia wolnego miejsca:  [email protected]

O PROWADZĄCEJ:

Nazywam się Justyna Szydło. Jestem konsultantką i terapeutką ajurwedy, nauczycielką jogi. Wykonuję masaże ajurwedyjskie, masaż tybetański ‘Kunye’ oraz masaż prenatalny. Ajurweda stała się moim sposobem na lepsze zrozumienie świata, ludzi oraz głębsze poznanie samej siebie. 

Moja przygoda z ajurwedą rozpoczęła się w 2010 roku, kiedy podczas pobytu w Indiach zgłębiałam tajniki najstarszej naturalnej medycyny na świecie. W klinice Shivani Ayurveda, położonej w himalajskiej Dharamsali, uzyskałam dyplom z zakresu masaży ajurwedyjskich oraz odżywiania i diagnostyki ajurwedyjskiej. Posiadłszy sztukę wykonywania uzdrawiającego masażu, wróciłam do Europy nie tylko wyposażona w drogocenną wiedzę, ale także, dzięki ajurwedyjskim terapiom i diecie, zdrowsza oraz spokojniejsza. 

Po powrocie do Polski uzyskałam dyplom masażu i akupresury w Ośrodku Edukacyjnym ‘Zdrowie i Uroda’ w Krakowie oraz współpracowałam z krakowskim centrum ajurwedy ‘Body Time’, a w późniejszym czasie między innymi z ‘Marx Ayurveda’ oraz ‘The Ayurvedic Clinic’ w Londynie. 

Moją pasją jest inspirowanie i wspieranie kobiet poprzez ajurwedę, jogę oraz masaż. Czuję się spełniona pracując z niesamowitą i dynamiczną kobiecą energią, inspirując kobiety na każdym etapie ich życia, szczególnie w okresie ciąży i macierzyństwa. Jestem mamą 3 letniej Dobrawy. 

Obecnie kontynuuję zgłębianie Ajurwedy u mojej głównej nauczycielki, dr Shivani Sood z Shivani Ayurveda (www.shivaniayurveda.com).

Justyna Szydło www.matrika.pl