Regeneracja dla Mam z jogą i ajurwedą

Drogie Mamy!
 
W pędzie wypełnionej obowiązkami i staraniami codzienności, nieraz brakuje nam czasu, by zwolnić, zajrzeć do naszego wnętrza, zregenerować się. Przyzwyczajone do funkcjonowania w trybie działania i multitaskingu, często wręcz NIE POTRAFIMY zatrzymać się, by okiełznać pędzące w głowie myśli i wypełnić ciało głębokim regenerującym oddechem.
 
Jeżeli to, o czym piszę, Droga Mamo, brzmi znajomo, zapraszam Cię na cykl spotkań pod hasłem “Regeneracji dla Mam” (niemowlęta w ramionach Mamy mile widziane). Grupa będzie miała charakter zamknięty, aby towarzyszyła nam atmosfera bezpieczeństwa, rozluźnienia i zaufania.
 
Nauczymy się ODPOCZYWAĆ BEZ WYRZUTÓW SUMIENIA, będziemy poznawać jogiczne i ajurwedyjskie narzędzia, które ułatwią nam OBNIŻENIE POZIOMU STRESU oraz ułatwią REGENERACJĘ.
Nie obiecuję Ci, droga Mamo, że tempo Twojego życia zwolni, ale mogę Ci zagwarantować, że poznasz sposoby, aby w szalonym dynamicznym tańcu codzienności zachować lepsze połączenie z samą sobą, ze swoim oddechem, ciałem, emocjami.
 
POZNAJ SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE:
 
PLAN SPOTKAŃ:
 
JOGA:
Każde spotkanie składa się z 45 min sesji jogi. Nauczysz się sekwencji, która pomoże nam uwalniać napięcia i pobolewania z rejonu pleców, bioder i barków, będzie otwierać klatkę piersiową i wzmacniać mięśnie grzbietu, brzucha i dna miednicy. Praktykę zwieńczy pranajama (ćwiczenia oddechowe).
Wybrane zagadnienia, jakie będziemy zgłębiać:
 
AJURWEDA:
* macierzyństwo w kontekście ajurwedy
* nauka automasażu twarzy i stymulacji punktów przeciwbólowych
* przygotowanie ziołowego stempelka do automasażu
* ajurwedyjskie odżywianie dla zdrowia i umysłu
* zioła, przyprawy, oleje
* psychologia ajurwedyjska – droga do samopoznania i lepszego zrozumienia maluszka
 
KIEDY: każdy piątek (poza 14 i 20 lutego – ferie) od 17 stycznia do 13 marca w godz. 11:30-14:00
 
GDZIE: spotykamy się w przestronnej Anyajodze na Żoliborzu. miejsce dysponuje przestrzenią na wózki, dużą szatnią, aneksem kuchennym i wyposażoną w maty, koce i bolstery salą. Mamy mogą karmić / przewijać komfortowo podczas warsztatu. http://anyayoga.pl/
 
JEŚLI MARTWISZ SIĘ, ŻE WARSZTAT BĘDZIE ODBYWAŁ SIĘ W PORZE DRZEMKI DZIECKA wiedz, że możesz zostawić śpiącego malca w wózku/gondoli przy sali, uśpić go w nosidle czy karmić podczas warsztatu, Tworzę przestrzeń dla Mam, by czuły się wraz ze swoimi dziećmi komfortowo. 
 
INWESTYCJA: cena: 550 zł (w cenie: joga, warsztat praktyczny, materiały, zdrowy poczęstunek, herbata, zniżka 20% na regularne wtorkowe zajęcia “Mama i Maluch’ oraz na konsultacje indywidualne).
 
ZAPISY: [email protected] – napisz w celu sprawdzenia dostępności miejsca (ograniczona ilość osób). Miejsce gwarantuje wpłata bezzwrotnej zaliczki w wysokości 250zł (reszta kwoty płatna do 7 lutego gotówką lub przelewem).
 
W razie pytań oraz w celu otrzymania szczegółowych informacji na temat warsztatów – napisz:-): [email protected]
 
INFO O PROWADZĄCEJ:
Justyna Szydło 
 
ZAPRASZAM 🙂