Praktyczne wprowadzenie do Ajurwedy na Bielanach

Zapraszam Was na wyjątkowe spotkanie przy ajurwedyjskiej herbacie na Warszawskich Bielanach.
 
Podczas warsztatu: “Praktyczne wprowadzenie do Ajurwedy”:
 
* poznasz podstawy i główne założenia Ajurwedy (w sposób praktyczny i przystępny)
* określisz swoją ajurwedyjską konstytucję!!
* posłuchasz o Ajurwedyjskich podstawach zdrowego odżywiania, terapeutycznego zastosowania kuchennych ziół, poznasz techniki oddechowe na wzmocnienie reakcji na stres oraz przyjrzysz się swoim emocjom i stanom umysłu przez pryzmat Ajurwedy
* spróbujesz ajurwedyjskich naparów ziołowych
 
 
Spotkanie będzie miało bardzo kameralny charakter, więc jeśli czujesz, że Cię woła, zajmij miejsce! Oferuję ich tym razem tylko 6.
 
 
Ajurweda to wywodząca się z Indii starożytna, ale uniwersalna sztuka szczęśliwego i zdrowego życia.
 
 
Indywidualne podejście Ajurwedy do człowieka stanowi o jej uniwersalnym charakterze. To właśnie rozpoznanie i poszanowanie różnorodności naszych potrzeb sprawiło, że Ajurweda tak mnie zafascynowała. Podstawą w procesie utrzymania zdrowia bądź leczenia jest w Ajurwedzie rozpoznanie indywidualnej natury danej osoby, jej konstytucji. Dopiero po jej określeniu dobiera się zioła i pokarmy, zawsze indywidualnie.
 
 
Warsztat, na który Was zapraszam, jest niezwykle kameralny, aby stworzyć przestrzeń na bardzo indywidualne podejście do każdej z uczestniczek tak, aby mogły one poznać Ajurwedę praktyczną, możliwą do zastosowania na co dzień w kontekście swoich unikalnych potrzeb (odżywianie, zioła, pranajama, emocje).
 
 
Zapraszam Cię z serca do kameralnej przestrzeni na Warszawskich Bielanach, gdzie będziemy wzmacniać relację z samą sobą. Będzie miło i aromatycznie!
 
Inwestycja: 120 zł
Miejsce warunkuje dokonanie opłaty na wskazany przeze mnie przy zapisie nr konta.
 
 
Prowadzenie:
Nazywam się Justyna Szydło. Od ponad dekady Ajurweda jest moim sposobem na lepsze zrozumienie świata, ludzi oraz głębsze poznanie samej siebie.
Jestem konsultantką Ajurwedy, dyplomowaną masażystką i nauczycielką jogi. Studiuję naturopatię. Jestem członkinią Polskiego Stowarzyszenia Ajurwedy ‘Prana’. Moją pasją jest inspirowanie i wspieranie kobiet poprzez ajurwedę, jogę oraz masaż.