Matkowanie Matce

MATKOWANIE MATCE – WSPARCIE MATKI PO PORODZIE I W OKRESIE WCZESNEGO MACIERZYŃSTWA

Kiedy dzidziuś przychodzi na ten świat, skupia na sobie ogrom miłości, uwagę, troskę.  Kobieta zaś przeistacza się w Matkę, doświadczając miłości i poświęcenia. Ta przemiana jest niezwykła, ale też często trudna.  Kobieta przechodzi ogromne zmiany na wielu płaszczyznach: fizycznej, hormonalnej, emocjonalnej. Potrzebuje wsparcia, odpoczynku, troski niemal takiej, jak Maleństwo, by regenerować swoje ciało i umysł.

Matkowanie Matce to projekt mający na celu wspieranie Mamy, zainspirowany głównie tradycją ajurwedyjską, jaka narodziła się w Indiach, ale osadzony w naszej współczesnej rzeczywistości. Na subkontynencie indyjskim wsparcie i opieka nad Kobietą po porodzie oraz Matką małego dziecka są silnie zakorzenione. Młoda Mama jest traktowana wyjątkowo. Jest karmiona wzmacniającymi potrawami, regularnie masowana przez pozostałe kobiety z rodziny, zażywa ziołowych kąpieli, jest otulana chustą. Dba się o to, by Mamie było ciepło, by cała jej istota regenerowała się, w sposób holistyczny.

Wspieram Mamy poprzez jogę, ćwiczenia oddechowe i ruchowe, masaż, porady zaczerpnięte z mądrości ajurwedyjskiej oraz poprzez otulanie poporodowe. Masuję Cię i otulam w bezpiecznej przestrzeni Twojego domu. Moim celem jest to, byś poczuła się wyjątkowo, by Twoje ciało mogło rozpocząć proces regeneracji, Twój umysł odpoczął od być może natłoku myśli czy emocji. Otrzymasz ode mnie wskazówki oraz konkretne narzędzia dotyczące sposobów radzenia sobie ze stresem, zmęczeniem tak, byś mogła również sama zadbać o swoje zdrowie psychofizyczne – bo tak właśnie działa ajurweda – holistycznie, regenerując i wzmacniając ciało, umysł i ducha.

Jeżeli czujesz, że chciałabyś, abym do Ciebie przyjechała i pomogła w procesie regeneracji, uspokojenia lub po prostu chciałabyś zadbać o siebie zapewniając sobie chwilę odpoczynku (lub jeśli chcesz zapewnić wsparcie bliskiej Ci Mamie), chętnie udzielę Ci więcej informacji.

[email protected], 690 249 172