Joga Mama i Maluszek

Dla naszego bezpieczeństwa zajęcia zostają zawieszone do odwołania. 

Zajęcia odbywają się w każdy wtorek w godz.: 12:00 – 13:00 w AnyaYodze, ul. Krasińskiego 35a (Żoliborz): www.anyayoga.pl

Okres wczesnego macierzyństwa to czas wielu wyzwań, fizycznego wyczerpania, często głębokich niepokojów, ale też ogromu miłości, zmiany dotychczasowego rytmu życia, jak i całego naszego istnienia.

Zajęcia jogi poporodowej pozwalają Mamom uwolnić się od wielu fizycznych napięć, zrelaksować się, spędzić czas w gronie innych kobiet znajdujących się na podobnym etapie życia. Stanowią okazję do spędzenia czasu z Maleństwem poza domem.

Zajęcia czerpią z tradycji hatha oraz kundalini jogi, odbywają się w kameralnej kobiecej przestrzeni. Mamy wzmacniają mięśnie brzucha i mięśnie dna miednicy, uwalniają z napięć plecy i barki. Poprzez pracę z ciałem i oddechem nabierają siły i witalności. Joga poporodowa balansuje ciało i umysł, pozwala Mamom praktykować w towarzystwie ich malutkich dzieci.

Na zajęcia zapraszam Mamy (od 6 tygodnia po porodzie naturalnym i 12 tygodnia po cesarskim cięciu) wraz maluszkami (do około 1 roku życia).

Cena: Mama i Maluszek –40 zł / zajęcia, karnet: 4 wejścia/miesiąc – 130zł.

Płatność na miejscu, gotówką.