Hormonalna Nirwana

HORMONALNA NIRWANA – Program online dla Kobiet

Czy wiesz, że Twoje hormony odpowiadają nie tylko za dobry metabolizm, regularny cykl miesiączkowy, optymalną masę ciała i dobrą reakcję na stres, ale również za twój nastrój, poczucie wewnętrznej spójności i harmonii? Zapraszam Cię do 3 miesięcznego unikalnego programu – procesu, podczas którego zaopiekujesz się swoimi hormonami, zdrowiem i samopoczuciem na wielu płaszczyznach, holistycznie! 

Hormonalna Nirwana stanowi 3 miesięczny grupowy program online dla Kobiet, podczas którego zregenerujesz i będziesz uzdrawiać swój układ hormonalny i nerwowy – wzmocnisz metabolizm i całe ciało, uspokoisz umysł, odpowiesz sobie na pytanie: czy hormony mają duszę? ?

Hormonalna Nirwana to cykl spotkań w zamkniętej i kameralnej grupie kierowany do tych, które poszukują: naturalnych i skutecznych sposobów na hormony, na lepsze samopoczucie i regenerację przysadki, tarczycy, trzustki, jajników i nadnerczy. Hormonalna Nirwana stanowi opcję dla chcących lepszej witalności i silniejszego libido oraz dobrego przepływu prany (siły życiowej). Hormonalna Nirwana to proces dla odważnie poszukujących wewnętrznego spokoju, koherencji serca i umysłu, a nawet – doświadczenia błogości w ciele i namiętności bycia sobą!

3 miesiące – 9 spotkań – kameralna grupa Kobiet. 

Program ma charakter grupowy, ale każda z uczestniczek otrzymuje mocne indywidualne wsparcie podczas programu, dlatego ilość uczestniczek jest ograniczona do 8. 

Pracując z kobietami od 13 lat oraz obserwując swoje własne doświadczenie ciała i przepływu hormonów, mogę przywołać wnioski dr Sary Gottfried, holistycznej ginekolożki (“Sposób na hormony”) wskazujące na to, że zdecydowana większość zaburzeń hormonalnych u kobiet powstaje na tle podwyższonego (z czasem rozregulowanego i zbyt niskiego) poziomu kortyzolu – hormonu, którego poziom świadczy o naszej reakcji na stres. Logiczne zatem że w procesie umacniania zdrowia hormonalnego należy zatroszczyć się o emocje, reakcję na stres i stany umysłu. 

Podczas Holistycznej Nirwany będziemy zatem skupiać się na naszej fizjologii; na odżywianiu, wprowadzeniu leczniczych pokarmów, ziół i jeśli konieczne – suplementów, a kiedy nasze fundamenty zdrowia zostaną umocnione, przejdziemy do uzdrawiania jogą hormonalną, mantrą i praną. W czasie trwania całego programu  zainspirujemy się tybetańskimi medytacjami Lo Jong (Trening umysłu)* , które pomogą nam przemienić huczący wodospad naszych myśli i stanów umysłu w spokojną taflę jeziora. 

DLA KOGO?

Do Hormonalnej Nirwany zapraszam Cię, jeśli:

 • doświadczasz problemów takich, jak: niedoczynność tarczycy, Hashimoto, zaburzenia gospodarki cukrowej, osłabione nadnercza (zbyt wysoki / niski kortyzol, podwyższone androgeny), zaburzenia cyklu miesiączkowego, okres perimenopauzy, osłabiona wątroba, niskie libido, chroniczne zmęczenie, wypalenie, migreny, zaburzenia snu, stres stres stres!
 • chcesz zachować dobre zdrowie i samopoczucie, przyjąć aktywną postawę względem swojego zdrowia (bierzesz sprawy w swoje ręce)
 •  pragniesz poznać holistyczną perspektywę ajurwedy i jogi w procesie troski o zdrowie hormonalne i nerwowe    

CZEGO DOŚWIADCZYSZ podczas 9 spotkań Hormonalnej Nirwany: 

 • Ocenię twój stan zdrowia na podstawie przesłanych mi zdjęć języka oraz tęczówek oka. Zaproszę Cię do wypełnienia ankiety, dzięki której zapoznam się z Twoimi potrzebami 
 • układ hormonalny i nerwowy – jak to działa? Gruczoły wydzielania wewnętrznego funkcjonują w osiach, stan poszczególnych gruczołów wpływa na funkcjonowanie pozostałych, (np. kondycja tarczycy ma wpływ na cykl miesiączkowy, a stan nadnerczy na tarczycę i samopoczucie itd). W celu zaprowadzenia większej równowagi hormonalnej skupiamy się na całości i wzmacniamy wszystkie gruczoły, choć z większą uważnością na osłabiony obszar
 • przejmiesz aktywną postawę wobec kwestii Twojego zdrowia. Zobaczysz, jak wiele jest w twoich rękach i zależy od nastawienia, holistycznego podejścia i dostosowania narzędzi do siebie. Zrozumiesz swoje mocne strony, które możesz wykorzystać w procesie osiągania swojej hormonalnej nirwany
 • określisz swoją indywidualną konstytucję ajurwedyjską –  aby efektywniej regulować i wzmacniać przepływ hormonów poprzez indywidualnie dobrane metody – będe Ci w tym procesie indywidualizacji asystować 
 • poznasz odżywianie dla układu hormonalnego i nerwowego
 • zioła i przyprawy kuchenne dla wzmocnienia i regulowania pracy przysadki mózgowej i tarczycy, dla gospodarki cukrowej, regularnych i bezbolesnych cyklów miesiączkowych, dla wzmocnienia nadnerczy i reakcji na stres
 • poznasz zasady suplementacji w przypadku poszczególnych zaburzeń hormonalnych 
 • praktyki oddechowe i medytacyjne w celu uzdrawiania i wzmacniania gruczołów wydzielania wewnętrznego (przy niedoczynności tarczycy,  Hashimoto, problematycznych cyklach miesiączkowych, insulinoopormosci i podyższonym kortyzolu) 
 • weźmiesz udział w sesji jogi hormonalnej i otrzymasz nagranie sekwencji do samodzielnej praktyki w domu (z indywidualnymi wariantami dla uczestniczek) 
 • zobaczysz, w jaki sposób emocje i stany umysłu wzmacniają lub osłabiają pracę gruczołów 
 • zgłębisz anatomię energetyczną; gruczoły a czakramy; uzdrawianie mantrą; 
 • będziesz się regenerować na głębokim poziomie stymulowanie przepływu prany (siły życiowej); poznasz zasady samouzdrawiania pranicznego
 • poznasz techniki medytacyjne i wizualizacje dla regeneracji układu hormonalnego, dla resetu układu nerwowego 

CELE HORMONALNEJ NIRWANY:

W czasie 3 miesięcy trwania programu wdrożysz małymi krokami najlepsze dla siebie narzędzia i sposoby regeneracji układu hormonalnego i nerwowego tak, aby twoje ciało, umysł i dusza poczuły więcej spokoju, harmonii, przepływu, zdrowia i błogości. Zgłębisz mądrość ajurwedy i jogi tak, abyś pewnie i samodzielnie potrafiła korzystać z tych holistycznych sposobów wspierania zdrowia. 

Podczas Hormonalnej Nirwany zastosujesz optymalne dla Twojego zdrowia narzędzia i małymi krokami wprowadzisz zmiany niosące dużą korzyść dla twojego zdrowia. 

KIEDY: 1 luty – 25 kwietnia 2024 

Spotykamy się w czwartki o godz. 19:00 – 21:00  w następujących dniach: 01/02, 08/02,  15/02, 29/02,  14/03,  21/03, 04/04, 11/04, 25/04

spotkania będą się odbywać na platformie ZOOM i będą nagrywane dla uczestniczek. 

INWESTYCJA W NIRWANĘ: 1200 zł – możliwość płatności w 3 ratach. 

Do 20 grudnia cena early birds: 10% off (1080 zł zamiast 1200 zł)!

Miejsce w Programie rezerwuje wpłata zaliczki 400 zł na podany mailowo numer konta. Pozostałą kwotę można wpłacić w dwóch kolejnych ratach: 400 zł do 10 lutego i 400 zł do 10 marca. 

ZAPISY: [email protected] 

Ilość osób: min. 4, max 8

Zapraszam!